Dzień Darmowej Dostawy - 5 grudnia

Dzień Darmowej Dostawy

 

W promocji biorą udział wszystkie zamówienia o wartości co najmniej 20 zł złożone w dniu 5 grudnia 2018 roku, ktoruch dostawa ma być realizowana na terenie Polski.

Do tych zamówień nie zostanie doliczony koszt przesyłki niezależnie od wybranej opcji przesyłki oraz sposobu płatności.

Po przekroczeniu kwoty zamówienia 20 zł koszt przesyłki automatycznie zostanie zmieniony na 0 zł – nie ma potrzeby wpisywania kodów rabatowych.

W przypadku zamówień, których wartość nie przekroczy 20 zł, koszt przesyłki zostanie doliczony zgodnie z cennikiem.

Ze względu na spodziewaną bardzo dużą liczbę zamówień prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ czas od złożenia do wysłania zamówień wydłuży się prawdopodobnie do 3-4 dni roboczych. Należy wziąć też pod uwagę, że mamy obecnie okres przedświąteczny, więc firmy kurierskie nie zawsze doręczają przesyłki następnego dnia.

Status realizacji zamówienia możesz śledzić na swoim koncie w naszym sklepie, a zmiany statusu wysyłane będą też do Ciebie mailem. Po wysłaniu przez nas paczki też otrzymasz informację mailową z numerem przesyłki. Jeśli nie otrzymasz wiadomości o wysyłce zamówienia złożonego w Dniu Darmowej Dostawy do 11.12.2018, prosimy dopiero o kontakt w tej sprawie – do tego czasu bardzo prosimy o cierpliwe oczekiwanie i z góry serdecznie dziękujemy!

 

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Sklepu Materiałki

Waluty
Languages
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl