Program lojalnościowy

UWAGA! Ważna informacja dla Klientów zbierających punkty w programie lojalnościowym!

Od dnia 20 stycznia 2017 r. sklep zostanie przeniesiony na nową platformę sprzedaży. Nie ma niestety możliwości przeniesienia punktów lojalnościowych zebranych na Państwa kontach. W nowym sklepie program lojalnościowy będzie skonstruowany inaczej i inne będą zasady wymiany punktów - wymiana punktów na produkty zostanie zastąpiona rabatem stałym dla Klientów po osiągnięciu określonego progu punktów. 

Jeśli chcą Państwo wymienić punkty na produkty, prosimy o zrobienie tego do dnia 19 stycznia. Jeśli chcą Państwo zatrzymać posiadane punkty i przypisać je do konta w nowym sklepie, prosimy przesłanie do dnia 19 stycznia (włącznie) wiadomości mailowej na adres: materialki.pl@gmail.com wg następującego schematu:

-----------------------------------------

Imię i nazwisko:

Adres mailowy:

Adres dostawy:

Ilość zebranych punktów lojalnościowych:

-------------------------------------------

Przepraszamy za kłopot i z góry dziękujemy za wyrozumiałość. 

 

W naszym sklepie za każde zakupy możesz gromadzić na swoim koncie punkty. 

Każde wydane 2 zł = 1 punkt. 

Dodatkowo dostajesz:

- aż 20 punktów za zapisanie się do newslettera (punkty zostaną przyznane w momencie potwierdzenia rejestracji i odjęte w przypadku wypisania się)

- 5 punktów za każdą dodaną opinię o produkcie (punkty zostaną przyznane w momencie zatwierdzenia opinii przez administratora) 

 

Swoje punkty możesz wymieniać na produkty z naszego sklepu. 

15 punktów = 1 zł 

Np. Produkt za 20 zł otrzymasz już za 300 punktów. 

Ilość uzbieranych punktów możesz zawsze sprawdzić na swoim koncie w sklepie po zalogowaniu się. Tam też jest możliwość wybrania produktów, na które chcesz wymienić punkty. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe